WŁASNE SKLEPY INTERNETOWE

Wyobraź sobie profesjonalny sklep internetowy , generujący setki, albo nawet i tysiące złotych sprzedaży dziennie. To jest możliwe, prawidłowo stworzony sklep, odpowiednio zoptymalizowany i wypozycjonowany generuje ogromne dochody, przy nie wielkim wkładzie.

E-commerce to w tej chwili najbardziej opłacalna forma sprzedaży. Oferujemy usługi stworzenia sklepu internetowego dla Twoich produktów. Skorzystaj z naszej oferty a będzie to jedna z najbardziej opłacalnych decyzji jakie podejmiesz w swoim życiu. Powierzając nam stworzenie swojego sklepu internetowego jedynie zyskujesz. Sklep internetowy Gdańsk, Gdynia.

Projektowanie stron internetowych Gdańsk

CENA??

Jak wyceniamy sklep internetowy? Tylu ile klientów tyle różnych konceptów, wymogów i funkcji, dlatego każda realizacja podlega innym kosztom.

Napisz do nas, wypełnij Brief, który pomoże określić przybliżone koszta realizacji projektu, lub jeśli nie jesteś zdecydowany, nie wiesz czego potrzebujesz skontaktuj się z nami po przez formularz kontaktowy. Jesteśmy fachowcami wiemy co robimy, dlatego na pewno świetnie Ci doradzimy. Pamiętaj oferta jest bezpłatna, nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów.

Omówienie

Rozpoczynamy od omówienia projektu. To niezwykle ważne, aby na tym etapie poznać wszystkie oczekiwania dotyczące sklepu i jego funkcjonalności. Chcemy jak najlepiej potrzeby samego klienta, jak i branży. Po określeniu specyfikacji sklepu internetowego możemy zająć się jego wyceną.

Wdrażanie

W pierwszej kolejności rozpoczynamy prace nad wdrożeniem silnika sklepu. Równolegle, nasz zespół grafików pracuje nad projektem graficznym, zgodnie z którym w kolejnym etapie zostanie zaprogramowany sklep.

Programowanie

Przechodzimy do programowania. Na tym etapie, wdrażamy w życie Twój sklep i wszystkie ustalone wcześniej funkcjonalności. Damy równocześnie o to, aby nasz kod był zoptymalizowany pod SEO.

Wersja testowa

Po przeprowadzeniu testów przedstawiamy wersją testową sklepu klientowi. Możesz więc dokładnie sprawdzić jego działanie jeszcze przed jego opublikowaniu w sieci na właściwej domenie. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, oczywiście możesz je do nas zgłosić i niezwłocznie je poprawimy.

Akceptacja

Ostatni etap to akceptacja projektu. Jeśli wszystko spełnia Twoje oczekiwania, czas na uruchomienie sklepu na Twoim serwerze i właściwej domenie. Pamiętaj, że masz roczną gwarancję na stworzony przez nas sklep. Gdyby więc okazało się już po uruchomieniu, że coś nie działa właściwie- jesteśmy do Twojej dyspozycji.