TWÓJ PROFESJONALNY WIZERUNEK
Wyręczamy klienta z jak największej liczby czynności związanych z tworzeniem strony internetowej, a jest ich wiele. Wychodzimy z założenia, że klient zna się na tym czym się zajmuje i powinien skupić się na zarabianiu pieniędzy.

Dlatego też pomagamy w doborze domeny, adresu internetowego, sprawdzamy dostępność, proponujemy alternatywy. Pomagamy w doborze atrakcyjnego cenowo i szybkiego hostingu (miejsce na stronę www i pocztę) i zamawiamy w imieniu klienta. Optymalizujemy tworzoną stronę pod kątem wyszukiwania w Google i zgłaszamy do wyszukiwarki.

Od czego zacząć ?

Gdy tworzenie strony internetowej dobiegnie końca, gdy zostanie uruchomiona i przetestowana będzie można sprawdzić jaką osiągnie pozycję dla danych słów kluczowych czy fraz. Jeśli pozycja w wyszukiwarce nie będzie dla Państwa satysfakcjonująca także możemy się w tym pomóc.

Roboty Google analizując stronę www zwracają uwagę nawet na kilkaset parametrów strony www, aby potem jak najtrafniej odpowiedzieć na zapytanie użytkownika wyszukującego w Google.

AKTUALIZACJA STRONY WWW Mogą Państwo przesyłać nam materiały, a my zajmujemy się aktualizację strony www. Nie pobieramy stałej opłaty, ani abonamentu. Cena za aktualizację strony www pobierana jest za godzinę pracy.

798+
zadowolonych klientów
11lat
Doświadczenia

ANALIZY I STRATEGIE SEO

Tworzymy krótko- i długoterminowe plany działania na podstawie szczegółowych analiz. Wyznaczamy kierunki prac prowadzących do osiągnięcia stabilnych pozycji w wyszukiwarce.
Strategia pozycjonowania

TECHNICAL SEO

Zajmujemy się przebudową struktury strony oraz optymalizacją zawartych na niej danych pod kątem wymogów technicznych Google.
technical seo

OPTYMALIZACJA SEO

Wprowadzamy widoczne dla użytkowników zmiany w treści strony pod kątem słów kluczowych i dbamy o odpowiednie linkowanie wewnętrzne.
optymalizacja pozycjonowania

LINK BUILDING

Prowadzimy działania mające na celu pozyskanie nowych, wartościowych linków, wzmianek o firmie, jej produktach i usługach online.
link building

CONTENT MARKETING

Tworzymy użyteczne, wartościowe i merytoryczne treści na Twoją stronę oraz na potrzeby dystrybucji zewnętrznej.
content marketing

USER EXPERIENCE

Budujemy pozytywne doświadczenie użytkownika na stronie internetowej, co przekłada się na realizowaną konwersję i większą skuteczność serwisu.