Email biuro@flashsite.pl
Telefon 791 791 951
Adres Kielasa 26 Gdańsk 80-180
Zamów bezpłatną wycenę

O firmie

STRONY INTERNETOWE

TWÓJ PROFESJONALNY WIZERUNEK

TWORZENIE STRON WWW – NA CZYM TO POLEGA ?


budowanie strony internetowej Gdańsk strony internetowe O firmie budowanie strony internetowej Gda  sk 1

Staramy się wyręczyć klienta z jak największej liczby czynności związanych z tworzeniem strony internetowej, a jest ich wiele. Wychodzimy z założenia, że klient zna się na tym czym się zajmuje i powinien skupić się na zarabianiu pieniędzy. Dlatego też pomagamy w doborze domeny, adresu internetowego, sprawdzamy dostępność, proponujemy alternatywy. Pomagamy w doborze atrakcyjnego cenowo i szybkiego hostingu (miejsce na stronę www i pocztę) i zamawiamy w imieniu klienta. Optymalizujemy tworzoną stronę internetową pod kątem wyszukiwania w Google i zgłaszamy do wyszukiwarki.

Oferta czyli cena strony www

Na sporządzenie oferty klient ma bardzo duży wpływ. To od treści zapytania zależy jak precyzyjnie podana będzie cena tworzenia strony www. Dlatego też prosimy o podawanie (jeśli mają Państwo wizję) liczby zakładek, ilości wersji językowych, czy przykładów stron www konkurencji (to ważne: co na danych stronach internetowych Państwu się podoba). Jeśli natomiast treść Państwa zapytania będzie krótka i ogólnikowa, to przedstawimy ogólna ofertę zawierającą cenę strony internetowej w najbardziej popularnej wersji czyli do pięciu podstron, np.: Strona główna, O nas. Oferta, Realizacje, Kontakt. Dlatego prosimy o jak najwięcej informacji w zapytaniu, wtedy oferta będzie precyzyjna, cena strony internetowe optymalna, a tworzenie strony www przebiegnie sprawnie.

Dobór domeny i serwera www

Zanim przejdziemy do tworzenia strony internetowej należy wybrać odpowiednią domenę (nazwę strony internetowej). Najlepiej aby nazwa domeny odpowiadała nazwie firmy i miała końcówkę .pl. Niestety bardzo często domeny są już zajęte i trzeba znaleźć alternatywę. Dlatego należy sprawdzić inne rozszerzenia , np. .eu, .com, com.pl, itp., lub domeny mające w nazwie rodzaj prowadzonej działalności cxy słowo kluczowe. Wraz z domeną zakupić należy hosting czyli miejsce na serwerze na tworzoną stronę www.
Dobra rada:

Należy pamiętać, że posiadanie samej domeny to nie wszystko, należy mieć wykupiony także hosting – bez hostingu nie da się zamieścić strony internetowej w sieci.
Bardzo popularne wśród operatorów jest oferowanie domeny czy hostingu w super ofertach np. kilka zł/rok. Najważniejsza jest cena za przedłużenie domeny i hostingu za kolejne lata, a ta informacja jest bardzo często podana, gdzieś „głęboko” w regulaminie. Potem za rok okazuje się, że opłaty za przedłużenie będą wynosić kilkaset pln/rok, a my się na to zgodziliśmy akceptując regulamin.
Cena za tworzenie strony internetowej zawiera pomoc w wyborze odpowiedniej domeny i hostingu w dobrej cenie, aby w przyszłości nie ponosili Państwo niepotrzebnie wysokich kosztów. Zajmujemy się wszystkim.

Projektowanie stron www

Tworzenie strony internetowej zaczyna się, gdy mamy już domenę i hosting. W pierwszej fazie tworzenia wykonujemy projekt strony głównej, który będzie zawierał logo lub nazwę firmy, pod nim menu, następnie animacja składająca się z kilku slajdów. Pod animacją zależnie od koncepcji tworzenia strony będzie wstęp lub inna treść w zależności od tworzonej strony internetowej. W czasie tworzenia projektu tworzymy dodatkowo jedną z podstron. Taki projekt pokazujemy klientowi, a następnie uzgadniamy co należy jeszcze zmienić, przebudować i w porozumieniu z klientem projektujemy docelową stronę www. Nasz klient ma zawsze podgląd w tworzenie stron www. Teksty do strony www dostarcza klient. Materiały nie muszą być dostarczone od razu, tworzenie można zacząć bez całej treści. Treść można dostarczać sukcesywnie, ale ma to wpływ na na termin zakończenie  strony. Najlepiej jeśli klient ma także dobrej jakości zdjęcia. Profesjonalne zdjęcia mają duży wpływ na projektowanie strony www. Dlatego tez bardzo często kupujemy profesjonalne zdjęcia – oczywiście wybór ich konsultujemy z klientem.

Testowanie i optymalizacja. Tworzenie strony www pod wyszukiwanie w Google


Pozycjonowanie stron gdańsk strony internetowe O firmie 1 TtZ1bAE8DF RNvBYYXQHgA

Stworzone przez nas strony internetowe obejmuje także testowanie i optymalizację. Są to czynności wykonywane na bieżąco podczas procesu projektowania strony www. Dlatego właśnie strona www tworzona jest na docelowym serwerze www, aby uniknąć problemów podczas uruchomienia (gdyby strona www tworzona była na naszym serwerze, a później przenoszona na docelowy mogły by wystąpić błędy). Domyślnie strona jest wstępnie optymalizowana pod wyszukiwanie w Google, trzeba jednak mieć na względzie, że aby osiągnąć naprawdę wysokie pozycje warto sięgnąć po zlecenie pozycjonowania.

Pozycjonowanie w Google

Gdy tworzenie strony internetowej dobiegnie końca, gdy zostanie uruchomiona i przetestowana będzie można sprawdzić jaką osiągnie pozycję dla danych słów kluczowych czy fraz. Jeśli pozycja w wyszukiwarce nie będzie dla Państwa satysfakcjonująca także możemy się w tym pomóc. Roboty Google analizując stronę www zwracają uwagę nawet na kilkaset parametrów strony www, aby potem jak najtrafniej odpowiedzieć na zapytanie użytkownika wyszukującego w Google. Mamy kontakt z osobami profesjonalnie zajmującymi się wyłącznie pozycjonowaniem, gdyż obecnie pozycjoner SEO, to całkiem osobna gałąź wiedzy. Taka osoba już bardziej specjalistycznie zajmuje się pozycjonowaniem, analizą, ciągłą optymalizacją i dbaniem o pozycję strony www. Gdy zlecą Państwo tworzenie strony www możemy polecić specjalistę od pozycjonowania.

Aktualizacja strony www

Tworzenie stron www to nie wszystko co oferujemy. Po pracy nad stroną www przekazujemy klientowi instrukcję, dzięki, której będzie mógł samodzielnie edytować tekst. Jednak nauczeni doświadczeniem wiemy, że nie każdy ma czas i chęć tym się zajmować. Dlatego w grę wchodzi także aktualizacja stron www. Mogą Państwo przesyłać nam materiały, a my zajmujemy się aktualizację strony www. Nie pobieramy stałej opłaty, ani abonamentu. Cena za aktualizację strony www pobierana jest za godzinę pracy, a rozliczenie następuje zazwyczaj raz rocznie, że względu na niską cenę jednorazowej aktualizacji strony www.
Uwaga: zajmujemy się wyłącznie aktualizacją stron www przez na wykonanych. Zazwyczaj w odpowiedzi na zapytanie o samą aktualizację strony internetowej oferujemy tworzenie strony www od podstaw.

Tworzenie strony www a zaliczka i płatności

Gdy w grę wchodzi tworzenie strony internetowej z niewielka ilością materiałów, aby uniknąć formalności nie podpisujemy umów, ani nie pobieramy zaliczek. Wychodzimy z założenia, ze jeśli klienta naprawdę interesuje tworzenie strony internetowej to nie ma potrzeby aby formalizować i komplikować współpracę. Jedynie, gdy projektowanie strony Internetowej obejmuje większy zakres i szacujemy, że kwota przekroczy 1000 pln netto, to wtedy po wykonaniu części zadania pobieramy zaliczkę. Podobnie jest w przypadku, gdy współpraca się przedłuża, gdy klient znacznie opóźnia się z dostarczeniem materiałów.

W związku z tym, ze nie pobieramy zaliczek wystawiamy faktury z 7 dniowym terminem płatności.

Jedyna płatnością jaką wykonuje klient na początku współpracy jest opłata za domenę i serwer (płatne dla operatora internetowego). Jednak jest to kwota kilkadziesiąt pln.

Zachęcamy do zlecenia usługi: tworzenie strony www, czy aktualizacja strony www. Prosimy o wysłanie zapytania z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt.

Tworzenie responsywnej strony internetowej

Tworzenie strony www obejmuje także projektowanie responsywnej strony internetowej. Tworzona strona www jest dynamiczna i automatycznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu komputera lub urządzenia mobilnego. Obecnie jest to standard i konieczność podczas tworzenia stron www, gdyż już kilkadziesiąt procent wejść na stronę www realizowane jest poprzez urządzenia mobilne, a Google kładzie na to nacisk i ma to wpływ na pozycję w wyszukiwarce. Cena za tworzenie strony internetowe obejmuje też tą funkcjonalność.