Strony Dla Firm

strona internetowa FlashSite główne

STRONA INTERNETOWA

STRONY DLA FIRM
Czy wiesz, że niedługo będzie więcej urządzeń mobilnych, niż ludzi? Korzysta z nich coraz więcej osób i coraz więcej odwiedzin Twojej strony internetowej będzie pochodziło właśnie z tych urządzeń. Zadbaj o to, by image Twojej firmy był równie atrakcyjny na każdym współczesnym urządzeniu multimedialnym. Strony responsywne dostosowując dynamicznie układ i szatę graficzną do ekranu odbiorcy gwarantują przyjemny i czytelny odbiór. Twoi potencjalni klienci poczują komfort korzystając zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i netbooków, tabletów czy smartfonów. Wybierając do zaprojektowania własnej strony internetowej firmę FLASHSITE masz pewność, że nadążysz za rozwojem rynku mobilnego trzymając wysoki standard.

STRONY DLA FIRM

Posiadanie dobrze zbudowanej i funkcjonalnej strony już nie takie proste. Pamiętaj! Twoja strona www to najistotniejsza z punktów budowania wizerunku. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Tworzymy witryny www już od 2008 r. – od prostych wizytówek przez sklepy internetowe po serwisy, których zawartość może być samodzielnie modyfikowana przez właściciela. Projektujemy według najnowszych trendów oraz przy użyciu zaawansowanych technologii. Kreowane przez nas serwisy oraz strony www posiadają niepowtarzalny charakter. Każdy produkt jest wykonywany indywidualnie (przeważnie nie korzystamy z gotowych szablonów – chyba, że klient wyraźnie sobie tego życzy). Strony piszemy tak, aby pokazanie jej w przeglądarce było możliwie jak najszybciej.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

to nie tylko grafika i kod, który odpowiada za prezentacje. Produkt, który Państwo otrzymujecie testujemy we wiodących przeglądarkach na rynku. Dzięki temu efekt końcowy wygląda tak samo w każdej z nich. Próbujemy przekonywać naszych klientów, żeby swoją stronę www zaczęli traktować jako wizytówkę firmy oraz jako narzędzie do prowadzenia biznesu. strona internetowa stanowi jeden z głównych filarów naszej oferty i jest naszym hobby. Projektowane przez nas strony dla firm zapewniają skuteczne zaprezentowanie oferty klienta Internautom. Uruchomienie oferowanej przez nas strony internetowej to skuteczna metodą prowadzenia działalności, nie wymaga inwestycji w sprzęt oraz obsługę. Zapewniamy także pełne wsparcie dla naszych Klientów oraz udzielamy fachowych porad.

ELASTYCZNOŚĆ

Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu, przekazujemy prawa autorskie po wykonaniu umowy i wystawiamy faktury. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy doborze sprzętu komputerowego, projekcie, wykonaniu i konfiguracji sieci w Twojej Firmie. Służymy pomocą i radą przy zakupach sprzętu komputerowego dla Twojej Firmy. Zapraszamy do współpracy! Ceny stałe, bez niespodzianek. Ustalone ceny są stałe, nie zaskoczymy Cię żadną przykrą niespodzianką! Mamy doświadczenie. , nie znikamy po wykonaniu umowy! Gwarantujemy satysfakcję. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyników będziemy poprawiać bez żadnych dodatkowych opłat. Słuchamy. Strony Dla firm Rozumiemy, że każda firma jest inna i ma swoje szczególne potrzeby. Nasz czas poświęcamy na projektowanie rozwiązań, które pasują jak ulał.