Strony Internetowe Gdańsk, Sklepy www | FlashSite

Własny sklep internetowy

Sklep internetowy jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w zakresie realizacji transakcji handlowych. Większość firm skupiają całą swoją działalność na handlu online, rezygnując tym samym z tradycyjnych kanałów sprzedażowych.

Inne firmy traktują go jako dodatkową możliwość pozyskania klientów. Jest to rozwiązanie wygodne dla obu stron procesu, dlatego też zyskuje na popularności. Pozwala także na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Własny sklep internetowy Gdańsk

Profesjonalny sklep internetowy

Wyobraź sobie profesjonalny sklep internetowy , generujący setki, albo nawet i tysiące złotych sprzedaży dziennie. To jest możliwe, prawidłowo stworzony sklep, odpowiednio zoptymalizowany i wypozycjonowany generuje ogromne dochody, przy nie wielkim wkładzie.

E-commerce to w tej chwili najbardziej opłacalna forma sprzedaży. Oferujemy usługi stworzenia sklepu internetowego dla Twoich produktów. Skorzystaj z naszej oferty a będzie to jedna z najbardziej opłacalnych decyzji jakie podejmiesz w swoim życiu. Powierzając nam stworzenie swojego sklepu internetowego jedynie zyskujesz. Sklep internetowy Gdańsk, Gdynia.

Własny sklep internetowy

Rozpoczynamy od omówienia projektu. To niezwykle ważne, aby na tym etapie poznać wszystkie oczekiwania dotyczące sklepu i jego funkcjonalności. Chcemy jak najlepiej potrzeby samego klienta, jak i branży. Po określeniu specyfikacji sklepu internetowego możemy zająć się jego wyceną.

Wdrażanie

W pierwszej kolejności rozpoczynamy prace nad wdrożeniem silnika sklepu. Równolegle, nasz zespół grafików pracuje nad projektem graficznym, zgodnie z którym w kolejnym etapie zostanie zaprogramowany sklep.

Programowanie

Przechodzimy do programowania. Na tym etapie, wdrażamy w życie Twój sklep i wszystkie ustalone wcześniej funkcjonalności. Damy równocześnie o to, aby nasz kod był zoptymalizowany pod SEO.

Wersja testowa

Po przeprowadzeniu testów przedstawiamy wersją testową sklepu klientowi. Możesz więc dokładnie sprawdzić jego działanie jeszcze przed jego opublikowaniu w sieci na właściwej domenie. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, oczywiście możesz je do nas zgłosić i niezwłocznie je poprawimy.

Akceptacja

Ostatni etap to akceptacja projektu. Jeśli wszystko spełnia Twoje oczekiwania, czas na uruchomienie sklepu na Twoim serwerze i właściwej domenie. Pamiętaj, że masz roczną gwarancję na stworzony przez nas sklep. Gdyby więc okazało się już po uruchomieniu, że coś nie działa właściwie- jesteśmy do Twojej dyspozycji.