Email biuro@flashsite.pl
Telefon 791 791 951
Adres Kielasa 26 Gdańsk 80-180
Formularz zamówienia

E-sklepy

Stwórz własny sklep internetowy

Wyobraź sobie profesjonalny sklep internetowy, generujący setki, albo nawet tysiące złotych sprzedaży dziennie. To jest możliwe, prawidłowo stworzony sklep, odpowiednio zoptymalizowany i wypozycjonowany generuje ogromne dochody, przy nie wielkim wkładzie. E-commerce to w tej chwili najbardziej opłacalna forma sprzedaży.

Oferujemy usługi stworzenia sklepu internetowego dla Twoich produktów. Skorzystaj z naszej oferty, będzie to jedna z najbardziej opłacalnych decyzji jakie podejmiesz w swoim życiu. Powierzając nam stworzenie sklepu internetowego jedynie zyskujesz. Sklep internetowy Jelenia Góra, Wrocław.

Strona dla Hotelu

Tworzymy dedykowane strony dla hoteli, pensjonatów czy domów wypoczynkowych. W każdym projekcie przykładamy największą wagę do jak najlepszego zaprezentowania obiektu zachęcającego potencjalnych gości do przybycia. Jeśli jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu lub domu wypoczynkowego, skorzystaj z naszych usług. Dobra wizytówka i odpowiednie przedstawienie obiektu przyciągnie gości. Zadbaj o swój biznes i wybierz naszą ofertę

 Rezerwacje online

 Bezpłatna pomoc

 Optymalizacja SEO

 Przyjazny CMS

Zamów u nas sklep online

Usługa sklepu internetowego Woo Comeerce, oparta jest o rozbudowany silnik CMS WordPress, który daje wiele możliwości sprzedaży. Dzięki szerokiemu zastosowaniu możemy polecić sklep online w każdej branży. Przesyłamy pomocne instrukcje do obsługi systemu, który nie jest skomplikowany i bardzo intuicyjny. Przez pierwszy rok gwarantujemy roczną bezpłatną pomoc techniczną przy obsłudze sklepu.

Zadowolenie
Skuteczność
Jakość

Cennik

Jak wyceniamy projekty? Tylu ile klientów tyle różnych konceptów, wymogów i funkcji, dlatego każda realizacja podlega innym kosztom. Napisz do nas, wypełnij Brief, który pomoże określić przybliżone koszta realizacji projektu, lub jeśli nie jesteś zdecydowany, nie wiesz czego potrzebujesz skontaktuj się z nami po przez formularz kontaktowy. Jesteśmy fachowcami wiemy co robimy, dlatego na pewno świetnie Ci doradzimy. Pamiętaj oferta jest bezpłatna, nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów.

Zadzwoń 791791951